Diana Szumilas i Paweł Białobłocki opanują Strefę Zdrowia!
29 kwietnia 2017
Moc radości i relaksu w Strefie Uśmiechu i Rodzinnej!
30 kwietnia 2017
Show all

Strefa Art pełna artystycznych dusz!

W Strefie Art zaprezentują swoją twórczość projektanci mody, biżuterii, tancerze, czy zespół bębniarski. Artyści podzielą się swoimi talentami, zarażą swoją pasją oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Sonia Tattam – autorka marki Mellody

Od wielu lat zajmuję się projektowaniem odzieży. Swoje pierwsze kroki związane z modą stawiała, pracując jako stylistka. Jej kariera zawodowa potoczyła się bardzo szybko. Dzięki temu miała przyjemność projektować mi.in dla Lilly Allen, Ellie Goulding, Kuby Wojewódzkiego, Reziego, czy Marty Wierzbickiej.

Dziś prowadzi autorską markę odzieżową Mellody z pogranicza boho-romantic, skierowaną do kobiet, kochających muzykę, wolność, festiwale! Na wydarzeniu zaproponuje swoją kolekcję, opowie o nadchodzących trendach oraz udzieli porad stylistycznych.

Joanna Klarzyńska – autorka i właścicielka  „Biżuterii ręcznie robionej”

Projektantka pokaże jak samemu zaprojektować unikalną biżuterię, pomoże dopasować odpowiednie elementy oraz przedstawi najmodniejszą biżuterię tego sezonu.

Karolina Lasota – założycielka studia Kitsch&Vintage 

Głównym celem Karoliny Lasoty są metamorfozy wyglądu, organizuje warsztaty wizażu i stylizacji, a także pomaga rozpieszczać się kobietom i wysyła ich świat w pudełku!

Misją twórczyni jest hasło: ?nie wstydź się siebie wewnątrz i na zewnątrz?, propagujące tworzenie własnego stylu, budowania pewności siebie i świadomości, że człowiek może być swoją najlepszą i ulubioną wersją.

Michał Kijowski i Julia Utig – właściciel szkoły tańca Just Move

Just Move to ekipa, która pokazuje jak żyć pasją do tańca i czerpać z tego nieskończone źródło energii i motywacji do działania. Instruktorami są osoby, które dobrze rozumieją potrzeby innych tancerzy i pasjonatów ruchu. Ich głównym celem jest dążenie do tego, by efektem ich pracy były niezliczone uśmiechy i radość innych osób.

Foliba – zespół bębniarski

Zespół Foliba to grupa odnajdująca korzenie w afrykańskiej muzyce perkusyjnej. Wielobarwne struktury rytmiczne powoływane są do życia jako wibracja powietrza i ciała. 

 

Zespół koncertuje już 10 lat i ma w swoim bagażu niemało doświadczeń. Fascynacja afrykańską muzyką i tańcem prowadzi co poniektórych jego członków aż do źródeł na Czarnym Lądzie.  16 października ukazał się pierwszy studyjny albumu Foliby, noszący tytuł ?TAN?. W Strefie Art część zespołu poprowadzi warsztaty gry na bębnach.

Magdalena Karczewska i Anna Biskupska – założycielki Pracovni Ann&Maddie

Autorki to wschodzące wrocławskie projektantki. Od lat zajmują się projektowaniem ubrań zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Duże doświadczenie oraz kreatywność sprawiają, że wszystkie projekty są niestandardowe oraz dopasowane do panujących trendów.

Więcej informacji na temat artystów znajdziecie na stronach internetowych:

http://www.mellodystore.com/

https://www.facebook.com/KitschEtVintage/?fref=ts

http://justmove.pl/

http://foliba.pl/

https://www.facebook.com/pg/PracovniaAM/about/?ref=page_internal