1 maja wieczorem koncertów!
30 kwietnia 2017
Kino pod chmurką już 2-go maja!
30 kwietnia 2017
Show all

Scena główna 3-go maja to wieczór stand-upów i reggae!

Już 3 maja na scenie głównej Strefy Wrocław zagra RAS TAB, a swoim humorem podzielą się David Mbeda Nege oraz Paweł Reszela.

 

Występy ze sceny głównej zaczynamy od prezentacji zespołu RAS TAB.

W maju 2013 roku we Wrocławiu spotkało się dwóch muzyków, pozornie czerpiących z tego samego źródła, choć ze skrajnie innymi pomysłami. Tak powstał RasTab. Eksplozja pomysłów zaowocowała kilkunastoma kawałki w stylu dub rap. Zderzenie bałkańskiej charyzmy i śląskiego poczucia humoru plus skłonność obojga do dobrej zabawy zaowocowała świetnym projektem.

Następnie scena zamienia się w festiwal stan-upu.

David Mbeda Nege

Na scenie od 2013 roku. Pierwszy polski ciemnoskóry stand-uper a na co dzień student medycyny. Członek ekipy Comedy Lab z Krakowa. Publiczność ceni go głównie za dystans do siebie, oszczędność w wulgaryzmach i celne spostrzeżenia. Ma dwa marzenia w życiu, do których podchodzi śmiertelnie poważnie – zabić kogoś śmiechem i uratować komuś życie. Lubi się dzielić swoim czarno-białym spojrzeniem na świat, śmiejąc się z absurdów dnia codziennego i żuli. Za sobą ma występy w TVP2, TVP Rozrywka, Comedy Central.

Paweł Reszela

Polski artysta kabaretowy, były członek Kabaretu Klakier oraz ostrowskiego Kabaretu BezVAT. Podczas swoich występów nawiązuje świetny kontakt z publicznością i zaraża ich pozytywną energią

Harmonogram: 

19:40-20:30 RAS TAB

20:30-21:00  David Mbeda Nege

21:00-21:30  Paweł Reszela