Strefa Art pełna artystycznych dusz!
29 kwietnia 2017
1 maja wieczorem koncertów!
30 kwietnia 2017
Show all

Moc radości i relaksu w Strefie Uśmiechu i Rodzinnej!

Czas Majówki jest okresem, w którym każdy mieszkaniec Wrocławia może odpocząć od pracy oraz codziennych obowiązków. Pomysłów na spędzenie tego okresu jest wiele, można wyjechać za miasto, posiedzieć w domu lub przyjść na wydarzenie Strefa Wrocław.

Strefa Uśmiechu skierowana jest do najmłodszych uczestników imprezy. Zabawy z animatorkami, kolorowe dmuchańce, czy malowanie buziek sprawią, że każdy maluch znajdzie coś dla siebie.

W tej Strefie możemy liczyć na pomoc doświadczonych animatorek z Hydropolis, które z przyjemnością umilą czas dzieciom zachęcając do udziału w różnych zabawach, natomiast ogromna maskota skłoni do wspólnych animacji.

Drugą grupą, która pobudzi kreatywność dzieciaków będą animatorki Smile, które z przyjemnością pokażą jak zrobić ogromną bańkę mydlaną, zaprezentują zabawę chustą animacyjną czy nauczą jak przygotować i wykonać najprostsze i najtrudniejsze balonowe figury.

Strefa Rodzinna, to strefa chill zarówno dla tych dużych jak i małych. Do dyspozycji będą leżaki, hamaki oraz różnorodne gry, dzięki czemu każdy uczestnik odpocznie i miło spędzi wolny czas.

Więcej informacji na stronach: http://hydropolis.pl/edukacja/ oraz http://www.umiem.org.pl/.