W Strefie Dobrego serca pojawią się trzy organizacje potrzebujące wsparcia!
28 kwietnia 2017
Strefa Art pełna artystycznych dusz!
29 kwietnia 2017
Show all

Diana Szumilas i Paweł Białobłocki opanują Strefę Zdrowia!

Strefa Zdrowia to miejsce, w którym zaproszeni goście opowiedzą o faktach oraz mitach żywieniowych. Pokażą jak odnaleźć zdrowy balans między ciałem i duszą oraz uświadomią, że zbyt rygorystyczna dieta oraz ćwiczenia mogą mieć negatywny wpływ na nasze życie.

 

Dietetyk Kliniczny Diana Szumilas od kilku lat zajmuje się propagowaniem zdrowia i zdrowego stylu życia. Uważa jednak, że niekiedy bezwzględna pogoń za idealną sylwetką i perfekcyjnym życiem w konwencji ?Fit? może być zgubna i może rujnować nie tylko zdrowie fizyczne, ale także samoocenę i zdrowie psychiczne.

Diana Szumilas żyje zgodnie z zasadą: „na zdrowie wpływa nie tylko styl życia i sposób żywienia, lecz także akceptacja własnego ciała oraz przyjemność płynąca z jedzenia”.

Dietetyk Kliniczna będzie przez trzy dni wydarzenia prowadząc warsztaty oraz odpowiadając na wszystkie nurtujące pytania.

Drugą osoba, która pojawi się w Strefie Zdrowia będzie Fizjoterapeuta Paweł Białobłocki – specjalista z zakresu rehabilitacji dolegliwości bólowych oraz właściciel Gabinetu Rehabilitacji i Masażu.

 

W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do klienta. Nie prowadzi terapii według schematów. Zawsze słucha, wyjaśnia i doradza, a cały plan rehabilitacji ustala w oparciu o bieżące potrzeby osób które mu zaufały.

Korzysta z nowoczesnych form fizjoterapii i jak najświeższej wiedzy dzięki stałemu doszkalaniu się w swoim fachu zapewniając tym samym najwyższą jakość usług.

Więcej informacji o specjalistach znajdziecie na stronach: http://dianaszumilas.pl/ oraz http://wroclaw-fizjoterapeuta.pl/.