Moc radości i relaksu w Strefie Uśmiechu i Rodzinnej!
30 kwietnia 2017
Scena główna 3-go maja to wieczór stand-upów i reggae!
30 kwietnia 2017
Show all

1 maja wieczorem koncertów!

1 maja na scenie głównej zaprezentują się trzy zespoły, które swoimi występami uświetnią wydarzenie Strefa Wrocław.

Jako pierwsi zaprezentują się uczniowie z Autorskich Liceów Artystycznych i Akademickich.

Zespół powstał w styczniu 2017 roku, w jego skład wchodzi dwóch wokalistów, gitarzysta oraz perkusistka. Grupę muzyczną prowadzi Yola Wesołowska, kompozytorka, wokalistka, pianistka, performerka, dla której głos jest najważniejszym źródłem inspiracji i kreacji

Kolejni artyści, to de’Tone.

Zespół powstał z chęci dzielenia się energią i pasją do muzyki groove’owej. Założony w 2016 roku przez kilku muzycznych entuzjastów wywodzących się z różnych nurtów muzycznych nieustannie powiększa swój repertuar o znane i mniej znane covery jak i własne kompozycje.

Jako ostatni zaprezentują się członkowie cHMURY.

 

cHMURA to jedna z najciekawszych propozycji na dolnośląskiej scenie rocka alternatywnego. O poziomie jaki prezentuje grupa świadczą chociażby muzycy tworzący cHMURę, grający w takich formacjach jak: FATCLICKS, MARVELON, SOFT,LOCO.  Występowali oni niemal na wszystkich liczących się festiwalach w Polsce, wliczając w to PRZYSTANEK WOODSTOCK, MAYDAY ROCK FESTIVAL, ROCK NOCĄ, LIFE ON STAGE FESTIVAL .

Obecnie cHMURa jest laureatem Jury XIX MAYDAY ROCK FESTIVAL 2015 oraz kończy rezlizację swojego debiutanckiego albumu. Na swoim koncie grupa ma również występy m.in. u boku TSA ,ILLUSION,ACID DRINKERS, LIPA LI, OCN, MICROMUSIC, …

cHMURa jest gwarantem doskonałego rockowego show na najwyższym poziomie, tworząc jednocześnie niepowtarzalną koncertową atmosferę.

Harmonogram:

18:00-18:30 uczniowie Autorskich Liceów Artystycznych

19:10-20:00 zespół de’Tone

21:10-22:00 zespół cHMURA